Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

RADY ŽENÁM

 
 *Když se vám podaří přesolit polévku,hoďte do ní,ještě během vaření,kousek brambory.    -NE,správně je:Vaše rodina má být ráda,že jste vůbec něco uvařila a je jedno,jestli je to k jídlu
 *Bolí vás hlava?Vezměte citron,rozkrojte jej na polovinu a potřete si jím čelo. Bolest ustoupí.        -NE,správně je:Vezměte citron,rozkrojte jej na polovinu,hoďte jej do sklenice s Tequilou   vypijte.Hlava vás bude bolet dál,ale budete příliš opilá na to,aby vám to vadilo.
 *Aby vám láhev vína při otevírání neklouzala,zabalte ji do utěrky.                                      -NE,správně je: Oblečte si něco sexi a zaklepejte na dveře souseda.
 *Než vlijete těsto do formy,vymažte ji tukem a vysypte moukou nebo strouhankou.               -NE,správně je:V obchodě za rohem prodávají hotové zákusky.Není to daleko a je to bez práce.
 *Aby brambory neklíčily,je potřeba vložit do pytle  s bramborami jablko.                                   -NE,správně je:Kupte očištěné brambory nebo hranolky,dejte je do mrazničky a mějte je tam i celý rok.